سرمته حفاری – بهترین سرمته حفاری را از پرشین معدن تهیه کنید

سرمته حفاری وسیله‌ای مهم در حفاری که جنس بدنه آن فولادی است  و در قسمت فوقانی آن برجستگی‌هایی‌ به نام الماس وجود دارد. که بنا به نوع سنگ باید از الماس مناسب در این محصول استفاده شود .

سرمته کاربرد‌های متفاوتی دارد که با توجه به نوع حفاری از کاربرد‌های مختلف آن می‌توان بهره برد . سرمته حفاری به راد بسته شده و با انتقال انرژی از سمت راد ،شانگ و چکش موجب ایجاد حفره در سنگ‌ها جهت عملیات انفجار میشود .

این محصول نقش بسیار مهی را در عملیات حفاری ایفا می کند . کارنهایی برای ایجاد حفره به منظور انفجارات را انجام میدهد . بنا به جنس سنگهای گوناگون ، سرمته ها دارای الماسهای متفاوتند . به عبارتی چگونگی کاربرد سرمته بستگی به جنس سنگ مقابل دارد .

نوع چیدمان و جنس الماس در انواع سرمته ها مسئله حائز اهمیتی می باشد .

به طور مثال برای عملیات حفاری بر روی سنگ سیلیس ( سیلیس ماده ی اصلی برای ساختن شیشه می باشد ) سرمته ای وجود دارد که دارای نوعی الماس می باشد به نام پیچ گوشتی که بر روی این سنگ که خورندگی بسیار زیادی دارد کارایی و بازدهی صددرصد دارد .

”  لازم به ذکر است که این نوع سرمته در کل کشور فقط در پرشین معدن موجود می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با شماره درج شده تماس بگیرید .  ”

  • چه نوع سرمته ای کاربردی تر است ؟

هر سرمته برای یک نوع سنگ طراحی شده است که از لحاظ ( چیدمان الماس – سوراخها – نوع الماس  ) با هم فرق دارند که این خصوصیات باعث می شود که یک سرمته کیفیت خوبی داشته باشد.

انواع مختلف سرمته :

T38 , 64 mm سندویک

R32 , 64 mm اطلس کوپکو

T51 , 89 mm مکس دریل

R32 , 57 mm اطلس کوپکو

T38 , 76 mm مکس دریل

T45 , 102 mm اطلس کوپکو

R32 , 51 mm مکس دریل

R32, 45 mm اطلس کوپکو

R32, 51 mm اطلس کوپکو

T45 , 76 mm مکس دریل

پرشین معدن فروشنده بهترین نوع تجهیزات حفاری از جمله سرمته در ایران است . برای خرید با ما تماس بگیرید . 09121856489 – 02166695538

سایر محصولات پرشین معدن :

راد حفاری

شانگ حفاری

کوپلینگ حفاری

دسته بندی ها

سرمته